Difference between revisions of "Template:Backgrounds"
(CA) |
|||
| Line 8: | Line 8: | ||
|- | |- | ||
! Zealots | ! Zealots | ||
| − | | [[Berserker]] • [[Abyssal Knight]] • [[Chaos Knight]] | + | | [[Berserker]] • [[Abyssal Knight]] • [[Chaos Knight]] • [[Cinder Acolyte]] |
|- | |- | ||
! Warrior-mages | ! Warrior-mages | ||
Revision as of 02:29, 3 February 2022
| Backgrounds | |
|---|---|
| Warriors | Fighter • Gladiator • Monk • Hunter • Brigand |
| Zealots | Berserker • Abyssal Knight • Chaos Knight • Cinder Acolyte |
| Warrior-mages | Enchanter • Transmuter • Arcane Marksman • Warper |
| Mages | Hedge Wizard • Conjurer • Summoner • Necromancer • Fire Elementalist • Ice Elementalist • Air Elementalist • Earth Elementalist • Venom Mage |
| Adventurers | Artificer • Wanderer • Delver |